Zespół

 

Nasz zespół tworzą doświadczeni i sprawdzeni inżynierowie, dlatego Firma PSB jest w stanie świadczyć usługi inżynierskie na wysokim poziomie w zakresie:

Nasi pracownicy są naszą wizytówką. To Oni właśnie maja pierwszy kontakt  z klientem, dlatego dbamy aby ludzie z którymi współpracujemy byli stale na wysokim poziomie. Oprócz doświadczenia naszych pracowników wierzymy także w stały rozwój umiejętności, aby dostosować się do zmieniających się oczekiwań klienta. Osiągamy ten cel poprzez ciągłe doskonalenie się i uczestnictwo w szkoleniach. Skupiamy się na pracownikach młodych z dużym bagażem doświadczeń zdobytym podczas pracy na Budowie. Średni wiek naszych pracowników waha się w zakresie 30-40 lat.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu prac inzynierskich, niezbędne uprawnienia adekwatne do specjalności, przynależność do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa, niezbędne ubezpieczenie oraz szkolenia BHP.

Oprócz świetnie wyszkolonych i przygotowanych pracowników dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, niezbędnymi do wykonywania zleconych prac.