Przeglądy budowlane ceny

Ceny przeglądów budowlanych zaczynają się od 300 zł/obiekt. Poniżej przedstawiamy ogólny cennik usług za przeglądy budowlane. Ceny staramy się dopasować  do każdego klienta indywidualnie. W zależności od typu budynku, powierzchni użytkowej, zakresu usług dodatkowych, terminu wykonania przygotowujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Staramy się aby nasza oferta nie była tylko atrakcyjna cenowo, ale także aby klient był zadowolony i chciał korzystać z naszych usług długofalowo. Cel ten osiągamy poprzez zapewnienie odpowiedniej jakości naszych usług. Cechuje nas: punktualność, dokładność, terminowość. Staramy się dotrzeć do klienta poprzez ofertę kompleksowych usług jak: przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy sanitarne, przeglądy elektryczne, przeglądy gazowe. Nasza wykwalifikowana kadra posiada Uprawnienia Budowlane nadane przez  właściwą Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja w specjalności gazowej i elektrycznej (pełen zakres).

Nasze protokoły z pokontrolnej wizyty maja charakter tabelaryczny z opisem poszczególnych elementów budynku, wyszczególnieniem wad, zdjęciami uszkodzeń, zaleceniami   naprawczymi, stopniem pilności wykonania. Protokoły są opracowane przeważnie w ciągu 7dni, na specjalne życzenie jesteśmy w stanie ten czas skrócić do 24h, po czym następuje wysłanie protokołu do Klienta.

W przypadku budynków o pow. powyżej 2000m2 powiadamiamy odpowiedni PINB o przeprowadzonej kontroli. W zawiadomieniu tym nie piszemy o charakterze usterek lub wynikach kontroli, jedynie zgłaszamy dokonanie przeglądu budowlanego wraz z podaniem daty wykonania przeglądu, członków komisji (Inżynierowie Budownictwa z uprawnieniami).

Poniższe ceny są negocjowalne i ich ostateczna wartość zależy od ilości obiektów, powierzchni, położenia:

  • Przeglądy budowlane od 300zł/przegląd
  • Przeglądy kominiarskie i gazowe od 12 zł/lokal
  • Przeglądy elektryczne od 30 zł/lokal
  • Zakładanie i pomoc w prowadzeniu książki obiektu budowlanego od 100zł

W celu ustalenia ostatecznej wyceny prosimy o przesłania do nas zapytania. Najszybszą forma kontaktu jest kontakt telefoniczny lub wysłanie sms pod numer : +48 608 655 654. Inne sposoby komunikowania się z nami są określone w zakładce kontakt.

Szczegółowe cenniki: